Kontakt / Dojazd » Praca:

Ogłoszenia pracy

Poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Sprzedawca

Zadania:

• Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych, a także wyposażenia warsztatowego

• Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy oraz aktualnych promocjach

• Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność prowadzenia negocjacji

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

• Przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy wysyłać na adres: czeslaw@auto-sosulski.pl

wejscieSklep
aukcjeImg