ring_volume
Infolinia
tel. 33 / 817 24 48 - Jaworze k/Bielska-Białej
tel. 33 / 817 33 37 - Jastrzębie-Zdrój
Wyszukiwarka części używanych arrow_right arrow_left
  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. Praca

Praca

Jesteśmy zgranym zespołem lubiącym ze sobą spędzać czas. Każdy z nas odpowiada za swoją działkę w firmie jednak to współpraca jest kluczowym elementem. Lubimy codzienne wyzwania jakie przed nami stawia branża motoryzacyjna. Mamy ciekawy system motywacyjny. Chętnie się uczymy aby coraz lepiej wykonywać powierzone zadania. Jeżeli chcesz do nas dołączyć- napisz!

kasia@sosulski.pl

KIEROWCA / SPRZEDAWCA

Jeżeli jesteś dyspozycyjny, samodzielny, z nutką kreatywności a dodatkowo dobrze zorganizowany to szukamy właśnie Ciebie :)

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę

-Niezbędne narzędzia

-Stabilną i odpowiedzialną pracę

-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-Przebywanie z ciekawymi ludźmi

-Pracę od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Pomoc w magazynie

-Obsługa klienta

-Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

-Przygotowanie i dostarczenie zamówienia do klienta

OCZEKUJEMY:

-Umiejętności finalizowania transakcji sprzedażowych

-Umiejętności prowadzenia negocjacji

-Prawa jazdy kat. B

-Inicjatywy

-Przedsiębiorczości

-Silnej motywacji do pracy i realizacji celów

-Uczciwości

-Braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy chodzącej

-Chęci nauki

-Odpowiedzialności

Dodatkowym atutem będzie znajopmość branży motoryzacyjnej oraz doświadczenie w sprzedaży.

PAKOWANIE

Poszukujemy osoby do pakowania paczek.

OFERUJEMY:

-Przynoszenie towaru z magazynu

-Pakowanie wg określonych procedur

-Przygotowanie towaru dla kuriera

OCZEKUJEMY:

-Terminowości

-Energiczności

-Szybkiego uczenia się

-Rzetelnego wypełniania obowiązków

-Silnej motywacji do pracy

-Uczciwości

Dodatkowym atutem będzie znajopmość branży motoryzacyjnej.

SPRZĄTANIE

Czekamy na osobę, która dostrzeże i ogarnie to, czego nasze oko nie zobaczy a czujny Klient wychwyci w mig :)

Mile widziane osoby z doświadczeniem. Nie ma znaczenia płeć. Może być emeryt/ka lub rencista/ka.

OFERUJEMY:

-Pracę dorywczą lub na pół etatu (z możliwością przedłużenia do całego)

-Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy

-Sprzątanie pomieszczeń biurowych

-Sprzątanie powierzchni magazynowych

-Prace ogrodnicze

OCZEJKUJEMY:

-Solidności

-Uczciwości

-Własnej inicjatywy