Części Samochodowe
E-sklep
ring_volume
Infolinia
tel. 33 / 817 24 48 - Jaworze k/Bielska-Białej
tel. 32 / 472 01 00 - Jastrzębie-Zdrój
  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. O firmie

O firmie

Jesteśmy już z Wami od 1990 roku, aktualnie w dwóch punktach- w Jaworzu i Jastrzębiu-Zdroju. Przez ten czas udało nam się zdobyć doświadczenie oraz niezbędną wiedzę by jak najlepiej dobrać części do Twojego samochodu. Jednak nie spoczywamy na laurach i w dalszym ciągu chcemy się rozwijać dla Ciebie!

 

W związku z coraz większym zainteresowaniem towarami wysokiej jakości zaczęliśmy sprowadzać lepszej klasy zamienniki, które są przez Was tak pożądane!

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, na miejscu oraz przez internet a jeśli nie mamy danego produktu w magazynie to zazwyczaj jest on dostępny w następnym dniu roboczym.

 

Ciągle rozwijamy sprzedaż urządzeń diagnostycznych i stacji do obsługi klimatyzacji firm Magneti Marelli oraz Hella Gutman. Poszerzyliśmy również ofertę o części z zakresu klimatyzacji samochodowej. Posiadamy obszerną gamę filtrów kabinowych, skraplaczy i osuszaczy, czujników ciśnienia, dławików, dysz rozprężnych i parowników. W ciągłej sprzedaży mamy również nowe i regenerowane sprężarki do klimatyzacji, jak również poszczególne ich części.

Ponadto, nasza oferta zawiera następujące grupy towarowe :

-   elementy karoserii i oświetlenia
-   części eksploatacyjne
-   układy termiczne
-   układy elektryczne

Dodatkowo, na naszej stronie uruchomiliśmy dział „części używane”. Zachęcamy do sprawdzania w WYSZUKIWARCE potrzebnej części używanej. Z każdym dniem przybywa wiele pozycji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego e-sklepu, który stworzyliśmy specjalnie dla Was. Dla zarejestrowanych użytkowników są znaczne ułatwienia. W razie wątpliwości sztab wyspecjalizowanych handlowców chętnie służy pomocą.

 

Ciągle pracujemy nad usprawnieniem przelewów- już za niedługo będą dostępne e-płatności.

Atrakcyjne rabaty, miła obsługa a przede wszystkim rodzinna atmosfera- to jest to, co nas wyróżnia. Nie jesteśmy korporacyjnym molochem :) u nas pracują świetni ludzie z krwi i kości: Boguś, Marcin, Paweł, Beata … :)